برگزاری نخستین همایش ماشین حساب های کاسیو توسط شرکت مهرگستر تامین افزار

برگزاری نخستین همایش ماشین حساب های کاسیو توسط شرکت مهرگستر تامین افزار در هتل اسپیناس پالاس تهران
در تاریخ 16/4/96 اولین همایش ماشین حسابهای کاسیو توسط شرکت مهر گستر تامین افزار به عنوان تنها نماینده رسمی محصولات کاسیو در ایران با حضور مدیران ارشد کمپانی کاسیو ژاپن ، شرکت مهر گستر تامین افزار ، شرکت لایف سرویس و جمعی از نمایندگان فروش معتبر ماشین حساب از سراسر ایران در هتل بزرگ و مجلل اسپینانس پالاس تهران برگزار شد.
این همایش از ساعت 10 صبح پس از تلاوت آیاتی چند از کلام ا… مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز گردید، جناب آقای سعید ملک نیا مدیریت عامل شرکت مهر گستر تامین افزار در لحظات آغازین به میهمانان خوش آمدگویی گفته و لحظاتی راجع به مجموعه بزرگ هولدینگ تامین و فعالیتهای اجرایی آن صحبت کردند. همچنین آقای تسوهارا مدیر ارشد بخش ماشین حساب از کاسیو ژاپن پس از معرفی مجدد شرکت مهر گستر تامین افزار به عنوان تنها نماینده رسمی محصولات کاسیو در ایران با گارانتی لایف سرویس ، در مورد کالاهای جدید ماشین حساب و فعالیتهای آغازین با شرکت مهر گستر تامین افزار صحبت کردند. ایشان خاطر نشان کردند که شرکت مذکور با بکارگیری افراد با تجربه توانسته در بدو شروع فعالیتش به صورت خیلی قوی ماشین حساب را وارد بازاری که مدتها وفقه در حضور این برند معتبر داشته، کند و رضایت خود را از همکاری با شرکت مهر گستر تامین افزار و تیم حرفه ای آن ابراز کردند. در ادامه با وجود برنامه های شاد و مفرح لحظات پر خاطره ای برای میهمانان ارائه شد. همچنین خانم الهام فیلسوفیان به عنوان مدیر دپارتمان بخش ماشین حساب شرکت مهر گستر تامین افزار با بیان استراتژی های فروش این شرکت و همچنین موارد اجرا شده مارکتینگ و پلن های آینده شرکت مهر گستر تامین افزار در زمینه فعالیتهای هر چه بهتر فروش و کانالهای جدیدی که این شرکت در برنامه اجرایی خود قرار داده و فعالیتهای مارکتینگ و بودجه اختصاصی آن در راستای رسیدن به تارگت سال 96 صحبت کردند.
در ادامه نمایندگان فروش توانستند با سفارش گذاری کالاهای ماشین حساب از درصد تخفیف های خاصی که توسط شرکت مهر گستر تامین افزار در روز همایش ارائه شد بهره مند گردند و پس از صرف ناهار مراسم با قرعه کشی های بسیار مهیج و قابل قبول در ساعت 17 به پایان رسید.

 

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

اعلان خاموش
avatar
wpDiscuz