برگزاری بزرگترین همایش ساعت های کاسیو توسط شرکت مهرگستر تامین افزار

برگزاری بزرگترین همایش ساعت های کاسیو توسط شرکت مهرگستر تامین افزار تنها نماینده رسمی محصولات کاسیو در ایران
روز جمعه 23/4/96 یکی از مجلل ترین و بزرگترین سمینارهای ساعت سالهای اخیر توسط شرکت مهرگستر تامین افزار ، تنها نماینده رسمی محصولات کاسیو در ایران برای این برند قدیمی و نام آشنای دنیای ساعت در هتل اسپیناس پالاس تهران با حضور بیش از 400 نماینده و میهمان از اقصی نقاط کشور برگزار گردید.
همایش در ساعت 10:30 پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و پخش سرود ملی دو کشور ژاپن و ایران با خوش آمد گویی حاج عبدالرحیم احمدی ، رییس اتحادیه صنف ساعت و جناب آقای سعید ملک نیا مدیریت عامل شرکت مهرگستر تامین افزارتنها نماینده رسمی محصولات کاسیو در ایران آغاز گردید.
در این همایش مدیریت بخش ساعت کمپانی کاسیو جناب آقای یامااکا و آقای یامانیشی سرپرست فروش منطقه ی خاورمیانه و آفریقای ساعتهای کاسیو پس از ابراز خرسندی از این همکاری و اعطای نمایندگی به شرکت مهرگستر تامین افزار درمورد اهداف و پیش بینی های فروش و مارکتینگ این کمپانی صحبت کردند.
از دیگر مزایای این همایش توضیحات مفصل آقای علی بابایی نماینده شرکت لایف سرویس، شرکت خدمات پس از فروش محصولات کاسیو در ایران و پاسخگویی ایشان به سوالات نمایندگان در زمینه گارانتی معتبر و جدید کلیه محصولات کاسیو در ایران بود.
و در ادامه پس از اجرای یک برنامه شاد و مفرح توسط کمدین معروف سامان گوران و توضیحات لازم در مورد استراتژیهای فروش و مارکتینگ و نحوه سفارش گذاری ، تخفیفات و جوایز ویژه قرعه کشی توسط آقای بهنام اکبری ، مدیر دپارتمان ساعت های کاسیو فروش محصولات آغاز گردید.
در این میان اجرای جذاب و طنز آمیز مجری برنامه آقای محمود شهریاری نیز خالی از لطف نبود.
و در نهایت پس از صرف نهار در سالن امیران 2، میهمانان بار دیگر به سالن همایش برگشته و قرعه کشی با حضور آقایان عبدالرحیم احمدی، دکتر علی بابایی مدیریت کل مچموعه تامین هلدینگ ،آقایان یامااکا و یامانیشی و چند تن از اعضای محترم هیئت مدیره اتحادیه ساعت آغاز گردید و 3 عدد حواله سفر به ترکیه به سه نفر سوم،3 عدد حواله سفر به تایلند به 3 نفر دوم و 3 عدد پیانو کاسیو به سه نفر اول اهدا گردید.
همچنین در انتها 5 عدد پیانو به پاس قدردانی از تشریف فرمایی و همراهی اعضای محترم هیئت مدیره اتحادیه صنف ساعت به این عزیزان اهدا گردید.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

اعلان خاموش
avatar
wpDiscuz